?

Log in

творча формація

соціальне мистецтво дії

Social capital

  • less than 10
Name:
Garage Gang Kollektiv
Birthdate:
4 October 1984
Location:
Website:
External Services:
  • garagegang@livejournal.com


Ми створюємо, втілюємо і координуємо проекти, якими прагнемо досягти розуміння та сприйняття соціальної ідеї у цільової аудиторії, стимулювати формування нових парадигм мислення, впливати на суспільні інтереси, вибудовувати звички та змінювати поведінку людини.

Розробляємо програми, в яких перетинаються необхідні дослідження, реклама, просування, здобуття репутації — для задоволення спільних інтересів різних членів суспільства, приміром, бізнесу і великих груп людей, окремого міста і талановитих розумників.

ВЕЛИКА ІДЕЯ – це платформа, яка допомагає відбуватися хорошим речам. Вона дає можливість окремим людям і цілим колективам приєднатися до громадської творчості і направити енергію на вирішення важливих для них завдань та потенціалу.

Спільнокошт на Великій Ідеї – це новий спосіб фінансування творчих, соціальних та експериментальних проектів. Коли автор остаточно визначається з проектом, Спільнокошт на Великій Ідеї надає можливість втілити його в життя. Так проекти, які часто не вписуються у традиційні системи фінансування, отримують доступ до необхідних ресурсів без складних механізмів і заплутаних реєстраційних форм. Але є багато задумів, які виходять за рамки нашої діяльності. Велика Ідея не є місцем для скарг, збору коштів без конкретної мети або прохань про пожертви на загальні бізнес-витрати.

Серед пріоритетних напрямків проектів є освіта, соціальне підприємництво, розвиток територій, діти, їжа, здоров’я, музика, дизайн, література, видавництво, інтернет-проекти, кіно, сучасне мистецтво, мода, громадські та молодіжні рухи, професійні подорожі, журналістські проекти, винаходи, наука, спорт.


Як здійснити проект спільнокоштом?

Розмістіть свій проект на www.biggggidea.com та запропонуйте друзям підтримати вас фінансово!

Ви готові переконувати друзів і колег, що ваша ідея вартує їхньої фінансової підтримки? Для початку потрібно розповісти про свій творчий проект, підприємницький задум або соціальну ініціативу на платформі Велика Ідея. Проект має бути не надто простим і не занадто складним. Його успіх має стати успіхом людей, подібних до вас, і тих, хто буде вас підтримувати. Ідея вашого проекту повинна відповідати інтересам ваших прихильників у спільноті. Найкраще коли зібрані кошти допоможуть збільшити функціональну або технічну здатність вашого проекту, аби ваша діяльність була стабільною і мала більший вплив на суспільство. Звісно, отримані кошти - це подарунок на користь вашого задуму, але подарований з довірою до вашої компетентності та добросовісності. Здійснення вашого проекту має стати маленькою перемогою, надихаючим прикладом досягнення мети.


Не маєте власного задуму? Здійсніть фінансовий внесок у найсміливіші проекти інших, аби вони з’явилися на світ.

Механізм Спільнокошт захищає ваші доброчинні наміри, діючи за принципом «все або нічого»: тільки той проект, що зібрав 100% потрібного бюджету до завершення зазначеного терміну, отримає кошти на здійснення. Якщо ж проект не зміг вчасно зібрати потрібну суму, всі кошти повернуться доброчинникам. “Тільки уявіть: гроші приходять на ваш рахунок, а ви засмучені, тому що хотіли, щоби проект, у який ви вірили, реалізувався. Але було недостатньо таких, як ви!". Так про принцип Спільнокошту сказала художниця Алевтина Кахідзе. Долучитись фінансово до проекту, який вам до душі – це інвестиція у людей, здатних брати відповідальність, самоорганізовуватись і взаємодіяти з іншими. Стати соціальним інвестором означає погодитись з відомою істиною, що будь-які соціальні проблеми можна вирішити шляхом грамотного вкладення коштів. Переконайте своїх друзів та однодумців, що це справа, до якої важливо долучитися.


Втілення успішних проектів та винагороди доборочинникам.

Успішні проекти, реалізовані спільнокоштом, втілюють задумане та віддячують доброчинникам спеціальними винагородами. Згідно принципу спільнокошту, автор проекту створює серію привабливих винагород, щоб мотивувати доброчинників долучитись до справи фінансово. А доброчинники, у свою чергу, обирають відповідну до суми внеску винагороду – продукт чи унікальний досвід, пов’язаний з проектом, яку отримують у результаті успішності проекту (якщо проект збирає 100% коштів). Правильне позиціонуванння системи винагород може лягти в основу стійкої моделі існування вашого проекту. Таким чином, механізм спільнокошту допоможе вам, як автору проекту, без ризику визначити інтерес спільноти до вашого задуму та його результатів. Хіба це не радість для кожного з нас усвідомити свою причетність до розвитку новаторського проекту, який приносить добрі плоди?

Social capital

  • less than 10

Statistics